Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full Auto 4,5mm FDE + Voucher na další nákup

Kód: DSBRFDE
Od 18 let
3 hodnocení
Značka: Crosman
7 689 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Americký výrobce Crosman přináší plně licencovanou repliku pušky AR15 v ráži 4,5 mm s pohonem na CO2 bombičky. Tento model dokáže střílet ocelové BB broky jednotlivými ranami i plně automatickou dávkou s teoretickou kadencí až 1400 ran/min. Zážitek ze střelby ještě umocňuje silný blowback.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polymerové tělo skrývá celokovové ústrojí, jenž zbrani dává vysokou odolnost. Pro přesnější a stabilnější střelbu můžete využít šesti bodovou nastavitelnou pažbu. Díky tomuto parametru může pušku využít i střelec menšího vzrůstu. Na taktické předpažbí můžete snadno namontovat různé taktické doplňky jako například laser či svítilnu. V základu je puška vybavena sklopnými mířidly, ale díky 22mm montážní liště můžete namontovat libovolnou optiku.


Zásobník má kapacitu 25 ocelových broků a doporučujeme jej plnit pomocí přiložené rychloplničky. Do zásobníku se rovněž vkládají dvě 12g CO2 bombičky, které slouží jako pohon a umožňují až 100 výstřelů. Bombičky vkládejte obě najednou a nejprve je lehce přitáhněte tak, aby nedošlo k jejich propíchnutí, ale zároveň se utěsnila mezera mezi ventilem a bombičkou. Pak postupně obě bombičky dotáhněte přiloženým imbusem. Při nedodržení tohoto postupu může dojít k vysyčení celé bombičky.

OBSAH BALENÍ

  • Zbraň
  • Zásobník

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samopaly
? BlowBack: BlowBack - ano
Typ střeliva: ocelové BB broky
Ráže: 4,5 mm / .177
Barva: FDE
? Režim střelby: full-auto
Systém pohonu: CO2
Typ hlavně: hladká
? Typ spouště: double action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Kapacita zásobníku (ks): 25
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 22 mm
Celková délka: 772.000 mm
Energie: 3 J
Hmotnost: 2948.000 g
Kapacita zásobníku: 25
Pohon: CO2 bombičky
Úsťová rychlost: 135 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo.crosman

Jako téměř každá americká společnost i Crosman využívá u většiny své výroby továrny v asii. Díky tomu, že jejich modely zbraní jsou v prodeji desítky let a i nové kusy vychází z odzkoušených funkčních modelů jsou i přes svou nízkou cenu konkurenčně schopné a spolehlivé. Hitem tohoto výrobce jsou vzduchové revolver Vigilante, obnovený Crosman 3576w a PCA tlakovací PumpMaster 760 spolu se zlamovacím modelem Crosman Copperhead.