Vzduchovka Crosman ST1 Full Auto 4,5mm s kolimátorem + Voucher na další nákup

Kód: CFAST1X
Od 18 let
2 hodnocení
Značka: Crosman
–5 % 9 490 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Americký výrobce Crosman přichází na trh s plně automatickou CO2 vzduchovkou, která byla inspirována futuristickou karabinou KRISS Vector. Polymerové tělo v bílém provedení podtrhuje unikátní vzhled této zbraně a v kombinaci s černými prvky nabízí opravdu povedený kontrast.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výsuvná pažba s gumovou botkou je odnímatelná a to stejné platí i o moderátoru hluku, který v tomto případě plní spíše roli prodloužení hlavně. Z kompaktní karabiny si tak během okamžiku můžete vytvořit pistoli. Samotná hlaveň je vyrobena z oceli, má hladký vývrt a je dlouhá 155 mm. Po nasazení moderátoru její délka dosahuje 394 mm.

Pohon zajišťují dvě 12g CO2 bombičky, které se vkládají do masivního zásobníku s rezervoárem na více než 300 ocelových BB broků v ráži 4,5 mm. Pro napáskování 25 střel do zásobníku stačí pouze povytáhnout páčku na spodní straně zásobníku, obrátit jej vzhůru nohama a následně s ním lehce zatřást. Pak už zbývá jen zasunout páčku zpět a můžete střílet. Tuto operaci lze také provést bez vytažení zásobníku ze zbraně.

Crosman ST1 střílí v poloautomatickém i plně automatickém režimu. K přepínání mezi režimy slouží páčka selektoru, která zároveň funguje jako pojistka. Selektor se nachází nad pistolovou rukojetí a je přístupný z obou stran. Pro reálnější pocit ze střelby výrobce vzduchovku opatřil systémem Blowback, který simuluje pohyb závěru po každém výstřelu.

Celkový taktický ráz zbraně dále doplňují Picatinny lišty, které najdete na předpažbí a slouží k připojení svítiny a dalšího příslušenství. Na horní Picatinny lištu si můžete nasadit dodávaný kolimátor nebo jakýkoliv zaměřovač podle vašeho uvážení.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

– Inspirováno zbraní KRISS Vector

– Možnost poloautomatické i plně automatické střelby

– Zásobník s rezervoárem na 300 ocelových broků

– Kolimátor

– Blowback

 

OBSAH BALENÍ

  • Vzduchovka Crosman ST1 Full Auto 4,5mm
  • Zásobník
  • Moderátor hluku
  • Kolimátor
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samopaly
Hmotnost: pvalue_13107
Délka hlavně: pvalue_12993
Má zásobník: Ano
Režim střelby: Automatická
Střelivo: Ocelové broky
Kapacita zásobníku: 25
Ráže: 4,5 mm / .177
Úsťová rychlost: 131
Energie: 3
Celková délka: 838
Montážní lišta: Ano
Typ montážní lišty: 22 mm
Blowback: Ano
Materiál pažby: Plast
Mířidla: Ne
Pohon: CO2 bombičky
Pojistka: Ano
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo.crosman

Jako téměř každá americká společnost i Crosman využívá u většiny své výroby továrny v asii. Díky tomu, že jejich modely zbraní jsou v prodeji desítky let a i nové kusy vychází z odzkoušených funkčních modelů jsou i přes svou nízkou cenu konkurenčně schopné a spolehlivé. Hitem tohoto výrobce jsou vzduchové revolver Vigilante, obnovený Crosman 3576w a PCA tlakovací PumpMaster 760 spolu se zlamovacím modelem Crosman Copperhead.