Japonský nůž Kengata/Gyuto 180mm Kanetsune 555- Series
Kód: KNTN-KC-362Detailní popis produktu
Japonský nůž šéfkuchaře Kengata/Gyuto ze série Kanetsune 555-series
Velmi ostrý japonský nůž Kengata-Gyuto ze série Kanetsune 555-series je vyroben z japonské nerezové oceli DSR-1K6 od společnosti Daido Steel Co., Ltd. s vysokým obsahem uhlíku. Hřbet tohoto nože a ostří se zužují do špičky pro všestranné využití mimořádné řezné síly. Krájení, plátkování, čištění masa, ovoce a zeleniny – nic nebude pro tento jedinečný nůž japonského tvaru problémem. Kuchařský nůž Gyuto je díky výše položenému hrotu, též vhodný ke kolébkovému krájení bylinek, zeleniny a ořechů.
Dlouhá čepel a klasická oválná rukojeť z Plywood vám poskytne tu nejlepší kontrolu při řezání a krájení. Japonská preciznost a nové technologie činí tento nůž z nerezové oceli DSR-1K6 jedinečným a ideálním jak pro domácí, tak profesionální použití.
Parametry nože:
Celková délka: | 305 mm |
Délka ostří: | 180 mm |
Délka rukojeti: | 120 mm |
Hmotnost: | 110 g |
#ShowMore#
Potřebujete poradit? Rádi vám pomůžeme s výběrem nebo zodpovíme vaše otázky k produktům! Zavolejte na naši zákaznickou linku +420 776 069 079, která je pro vás k dispozici Po - Pá, 8:00 - 15:00! |
Doporučení a údržba
|
|
Upozornění Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit. |
Ostření kuchyňského nože
Pro ostří nože doporučujeme použití diamantových a vodních brusných kamenů. .
Čištění kuchyňského nože:
Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skvrny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale právě ty přichycené částečky. Na odstranění se běžně používá například jedlá soda, která po namočení vytvoří „kašičku“ a starý korkový špunt.
Dellinger záruka
Produkty, které Vám dodá Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu a je prověřen mnoha spokojenými zákazníky. Každý kus se může stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Každý produkt, který Dellinger nabízí, je pečlivě kontrolován. Přinášíme Vám doživotní záruku na jakékoliv skryté vady. Pokud máte jakékoliv dotazy - náš tým je Vám plně k dispozici a pokusí se Vám pomoci v každé (i nepříjemné) situaci.Doplňkové parametry
Kategorie: | Nože GYUTO |
---|---|
Hmotnost: | 0.11 kg |
EAN: | 4956856723524 |
čepel typ oceli: | monokompozitní |
série: | Kanetsune 555- Series |
typ rukojeti (střenky): | oválná - asijský typ |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.