Německý kulomet MG 34 + Výukový manuál k německému kulometu MG-34

Kód: 1317.DENIX
Tip Bez věkového omezení
90 hodnocení
Značka: Denix
8 490 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Dokonale zpracovaná replika německého kulometu MG-34. Věrné provedení a něco, na co jsme dlouho všichni čekali. Replika vč. pohyblivého mechanismu. Kombinace kovu a plastu (střenky) Pažba ze dřeva španělské borovice. 

Ke každé objednávce od nás obdržíte Výukový manuál k německému kulometu MG-34 jako dárek.

*Kulometný pás z videa není součástí, jedná se o promovideo.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

 

  • celková délka: 122 cm
  • hmotnost: 6940 g
  • materiál těla zbraně: kov
  • materiál pažby: dřevo
  • střenky: plast
  • dodáváno včetně dvojnožky
  • pohyblivý mechanizmus pro nabití
  • funkční spoušť
  • stavitelné hledí
  • výrobce: Denix, Španělsko

Dekorativní patrony zde

 

MG 34 byl německý kulomet hojně používaný za druhé světové války německým Wehrmachtem. Používán byl hlavně v první polovině války, později byl nahrazen vylepšeným typem MG 42. Lehký kulomet MG 34 byl zaveden do výzbroje německé armády v roce 1934. Hromadná výroba se rozběhla ve zbrojovce Mauser dva roky poté. V době druhé světové války tento kulomet vyrábělo několik německých továren, rakouská firma Steyr a také Zbrojovka Brno. Výroba probíhala až do roku 1945. Jeho konstrukce využívala patentů Louise Stangeho. Zásobování municí probíhalo nábojovým pásem nebo z bubnového zásobníku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: I. a II. světová válka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.94 kg
Typ zbraně: karabina
Materiál pažby: dřevo
Rozměr v cm: 122
Nevyplňujte toto pole:
PS Avatar autora Replika kulometu MG34 (Denix) 1.8.2022 17:41
Dnes mi přišel zakoupený kulomet MG34 (Denix), jsem naprosto spokojen, vše pečlivě zabalené, dobrá komunikace. Co se týče samotného kulometu, je to opravdu skvostný kousek. Zcela doporučuji.

logo2

V oblasti replik zbraní je jedním z nejuznávanějších a nejváženějších jmen výrobce Denix. Tato španělská společnost se specializuje na výrobu replik historických a válečných zbraní s dokonalým zpracováním a pozorností k nejmenším detailům. Své výrobky dodává nejen sběratelům a milovníkům zbraní, ale také filmovým studiím a divadelním produkcím, které potřebují autentické repliky pro své projekty.

Historie a renomé: Denix byl založen v roce 1967 a od té doby se stal jednou z předních společností ve výrobě replik zbraní. Svou pověst si vydobyl díky nekompromisnímu přístupu k detailům a vysoké kvalitě zpracování svých produktů. Firma spolupracuje s historiky a odborníky na zbraně, aby dosáhla co nejvěrnějšího zobrazení originálů. Jejich repliky jsou tak autentické, že jsou často používány jako výukové materiály ve výcvikových programech pro vojenské jednotky a policisty.

Kvalita a zpracování: Jednou z hlavních předností replik Denix je jejich kvalita a precizní zpracování. Firma využívá moderní technologie a materiály nejvyšší kvality k výrobě svých replik. Každá zbraň je ručně sestavena a prochází důkladnou kontrolou kvality, aby se zajistilo, že splňuje nejvyšší standardy. Detaily, jako jsou gravírování, povrchová úprava a použití autentických materiálů, jsou provedeny s ohledem na co největší přesnost. Výsledkem je replika, která vypadá a cítí se jako skutečná zbraň, ať už jde o pistoli, pušku nebo meč.