Revolver cal.45 PEACEMAKER 12", USA 1873 (nikl)

Neohodnoceno

Dvanáctipalcový revolver, Peacemaker, ráže 0,45. USA 1873.

Do bubínku lze vložit dekorační náboje nebo kapslové náboje, které imitují reálnou střelbu.

1 650 Kč
Můžeme doručit do:
3.2.2020
Na cestě > 5 ks

Dvanáctipalcový revolver "Peacemaker" (Mírotvůrce) s ráží 0,45 sestrojený Samuelem Coltem, USA 1873.

Revolver známý též jako "Single Action Army" zpočátku používaný americkou armádou. Jedná se o nefalšovaný revolver a pravděpodobně první spolehlivou jednoruční střelnou zbraň v dějinách. Vyráběl se s různými délkami hlavní: krátká verze s délkou hlavně 4,75 palce, delší verze s délkou hlavně 5,5 a 7,5 palce nebo impozantní model "Buntline Special" s délkou hlavně 12 palců, který používal snad nejslavnější šerif Ameriky Wyatt Earp a jeho lidé z Mírové komise města Dodge City. Tento revolver dostal několik přezdívek, jako například "Hraničář" nebo "Výrobce vdov". Skutečnost, že používal munici stejného kalibru jako Winchestrovka M1873, z něho udělala nejslavnější pistoli Divokého západu. Filmový průmysl udělal z tohoto revolveru mýtus ve westernech ze čtyřicátých a padesátých let, ale i ve velkolepém americkém westernu Wyatt Earp s Kevinem Costnerem natočeným v roce 1994.

Kód Kód: 6303
Jméno značky: Denix
Kategorie: Revolvery a pistole
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.1 kg
Typ zbraně: revolver
Výjímatelný zásobník: Ne
Materiál pažby: dřevo
Na akustické kapsle: ano
Rozměr v cm: 46

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo2

Přední světový výrobce replik chladných i střelných braní. Výroba se nachází ve Španělsku. Odtud expedují repliky zbraní jen té nejlepší kvality.

Repliky zbraní Denix nejsou kat. D. Nejsou věkově omezeny, ani na ně nemusíte vlastnit povolení, či zbrojní průkaz. Jsou tedy volně prodejné.