Samopal PPŠ 41 Špagin s páskem + Doprava zdarma na další nákup

Kód: 9301.DENIX
Bez věkového omezení
Značka: Denix
4 990 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Kovová replika samopalu PPSH-41 s dřevěnou pažbou ze španělské borovice. Má pohyblivý mechanizmus a odnímatelný zásobník. Lze naprázdno natáhnout a po stisknutí spouště samopal cvakne. Verze s popruhem.

 

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_SK
Repliq_platba

Detailní popis produktu

Samopal PPŠ-41 byl navržen konstruktérem G. S. Špaginem. Zbraň se stala jednou z nejproslulejších zbraní 2. světové války. Do sovětské armády byl samopal Špagin zaveden v prosinci 1940 a byl dlouho užíván i po druhé světové válce. Do roku 1947 bylo vyrobeno přes 5 miliónů kusů této zbraně. Zásobník byl bubnový na 71 nábojů (hmotnost plného zásobníku: 1,84 kg) nebo segmentový na 35 nábojů (hmotnost plného zásobníku: 0,680 kg). Kadence zbraně je cca 900 ran/min a maximální dostřel okolo 750 m. Samopal PPŠ-41 Špagin byl používán např.: ve 2.světové válce, vietnamské válce, korejské válce a ve válce v Iráku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Samopaly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.74 kg
Typ zbraně: samopal
Materiál pažby: dřevo
Rozměr v cm: 85

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo2

Přední světový výrobce replik chladných i střelných braní. Výroba se nachází ve Španělsku. Odtud expedují repliky zbraní jen té nejlepší kvality.

Repliky zbraní Denix nejsou kat. D. Nejsou věkově omezeny, ani na ně nemusíte vlastnit povolení, či zbrojní průkaz. Jsou tedy volně prodejné.