Vzduchový revolver Colt Single Action Army SAA .45 Smoke Wagon + Doprava zdarma na další nákup

Kód: 5.8455
Novinka Od 18 let Limitovaná edice
1 hodnocení
Značka: Umarex
5 190 Kč
Skladem
Možnosti doručení
Colt SAA Smoke Wagon, Colt Single Action Army, lesklé niklové provedení se zlatými doplňky, westernová replika revolveru Peacemaker ve vzduchovkové CO2 verzi na ocelové BB broky kalibru 4,5mm, nabíjení reálných nábojnic, vhodný pro destruktivní střelbu.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Vzduchový revolver Colt Single Action Army SAA .45 Smoke Wagon
Této speciální edice Smoke Wagon je vyrobeno pouze 1200ks! Niklovanou povrchovou úpravu doplňuje zlatá barva na válci, spoušti a kohoutu revolveru. Krásná replika westernového revolveru Peacemaker.

Celokovová konstrukce vzduchového revolveru s povrchovou úpravou lesklým niklováním a rukojetí s plastovou střenkou imitující slonovinovou kost se znakem pokerové mince.
Pohonem této westernové repliky Coltu Peacemaker je bombička CO2 12g. Ta se vkládá do rukojeti pod levou střenku. Vše je elegantně skryto včetně utahovacího šroubu bombičky.
Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.
Střelivo používané v Colt SAA Smoke Wagon jsou ocelové BB broky o průměru 4,5mm. Jedná se o destruktivní střelivo a v kombinaci s dlouhou 5,5" hlavní poměrně přesné na hobby střelbu.

K realističnosti přispívá vkládání ocelových kuliček do replik skutečných nábojnic, které se následně vkládají do válce revovleru v počtu 6ks.
Spoušťový mechanismus vzduchového revolveru je jak už název napovídá pouze v režimu Single Action. K tomuto se váže dvojitý chod kohoutu. V první pozici se uvolní pohyb válce Coltu SAA Smoke Wagon, aby bylo možné jej vybít a nabít střelami s ocelovém brokem. V druhé pozici se válec nastaví proti úderníku a po stisku spouště dojde k výstřelu.

Obsah balení

  • Colt SAA .45 Smoke Wagon
  • Nábojnice SAA 45 6ks
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabičkaDoplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové CO2 revolvery
Záruka: 24
? BlowBack: BlowBack - ne
Typ střeliva: ocelové BB broky
Ráže: 4,5 mm / .177
Barva: nikl
? Režim střelby: semi
Systém pohonu: CO2 (1x 12g)
Typ hlavně: hladká
? Typ spouště: single action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: bez montáže
Celková délka: 275 mm
Délka hlavně: 139 mm
Energie: 3 J
Hmotnost: 867 g
Kapacita zásobníku: 6 ks
Úsťová rychlost: 125 m/s

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

umarex_logo_red

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.,

Umarex je německý výrobce vzduchových pistolí, vzduchových pušek, a také výrobce replik zbraní reálné velikosti, včetně airsoftových a CO2 pistolí.

Společnost Umarex je známa svým zaměřením na inovace a vysokou kvalitu v oblasti vzduchových zbraní. Výrobky této značky jsou oblíbené mezi střelci a sběrateli zbraní pro jejich přesnost a realističnost.