Vzduchová pistole Umarex Browning Buck Mark URX 4,5mm +

Kód: 2.4848
Od 18 let
5 hodnocení
Značka: Umarex
1 639 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Vzduchová pistole Browning Buck Mark URX 4,5 mm je vysoce kvalitní a výkonná pistole, která nabízí přesnou střelbu a skvělý střelecký zážitek. Je navržena podle ikonického designu a vysokých standardů společnosti Browning, která je známá svými kvalitními palnými zbraněmi.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Pistole Browning Buck Mark URX je vyrobena z kvalitních materiálů, což zajišťuje její pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Pažba je ergonomicky tvarovaná a nabízí pohodlný úchop, což přispívá k lepší kontrole a stabilitě při střelbě.

Stručný popis funkce zbraně: Natažení se provedene zlomením přední části hlavně, poté se do hlavně vloží diabolka ráže 4,5 mm, po vložení diabolky se vrátí hlaveň do původní pozice. Pistole funguje v režimu Single Action, přičemž k natažení spouště dojde po zlomení a natažení vzduchovky. Pojistka proti náhodnému výstřelu je umístěna v zadní části pistole vlevo. V rovné pozici ukazující na S je pistole zajištěná. Stiskem dolů a ukazujíc na F je pistole odjištěná. Zbraň má nastavitelné hledí, a to jak výškově, tak i stranově, přičemž muška je na pevno. Na pistol lze namontovat optiku Walther 2x20 či kolimátor.

Další výhodou pistole Browning Buck Mark URX je její jednoduchost použití a údržby. Je snadno ovladatelná a nabízí plynulý a rychlý mechanismus nabíjení. Pistole je vhodná jak pro začínající střelce, tak i pro pokročilé střelce, kteří si potřebují procvičit své dovednosti.

Vzduchová pistole Browning Buck Mark URX 4,5 mm je skvělou volbou pro střelce, kteří hledají výkonnou, přesnou a spolehlivou pistoli pro sportovní střelbu nebo zábavu na terč. S ikonickým designem, kvalitním zpracováním a jednoduchým ovládáním poskytuje skvělý zážitek ze střelby.

 

Balení obsahuje:

  • Browning Buck Mark URX
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabička

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchovky pružinové
Záruka: 24
Hmotnost: 0.68 kg
? BlowBack: BlowBack - ne
Typ střeliva: olověné diabolo
Ráže: 4,5 mm / .177
Barva: černá
? Režim střelby: semi-auto
Typ zbraně: pistole
Systém pohonu: Pružina-píst
Typ hlavně: hladká
? Typ spouště: single action
Pojistka proti výstřelu: s pojistkou
Materiál pažby: plast
Montážní lišta: 22 mm
Úsťová rychlost (m/s): 90
Celková délka: 305 mm
Délka hlavně: 137 mm
Hmotnost: 600 g
Kapacita zásobníku: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

umarex_logo_red

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.,

Umarex je německý výrobce vzduchových pistolí, vzduchových pušek, a také výrobce replik zbraní reálné velikosti, včetně airsoftových a CO2 pistolí.

Společnost Umarex je známa svým zaměřením na inovace a vysokou kvalitu v oblasti vzduchových zbraní. Výrobky této značky jsou oblíbené mezi střelci a sběrateli zbraní pro jejich přesnost a realističnost.