Airsoft Pistole Beretta 90two

Kód: 2.5912
Od 18 let
2 hodnocení
Značka: Umarex
779 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Manuální airsoftová pistole Beretta 90 TWO.

Energie 0,5 J, zásobník na15 ran, 6mm BBs 0,12–0,20 g, kvalitní, plastové zpracování s kovovou hlavní a propracovanou pažbičkou. Ideální jako sekundární zbraň pro začínající hráče.

Detailní informace

Rychlá expedice zboží
Repliq_platba
U nás vše zakoupíte bez nutnosti vlastnit zbrojní průkaz

Detailní popis produktu

Manuální airsoft pistole pod licencí italské Beretty, díky čemuž může nosit originální značení Beretta vyrobená z ABS plastů s kovovými doplňky. Verze Beretta 90TWO se může pochlubit nejlepším zpracováním pažbičky modelů Beretta.

Princip systému manuální airsoft zbraně je založen na pružině stlačované pohybem závěru zbraně vzad. Tím dochází k natažení pístku, který  po uvolnění stiskem spouště vytváří při svém pohybu vpřed tlak. Tento tlak vzduchu žene střelu hlavní ven.

V rukojeti airsoftové pistole Beretta 90 TWO ASG najdeme zásobník na střelivo typu 6mm BB. Kapacita zásobníku činí 15ks pro střelbu. Doporučená hmotnost střeliva je od 0,12g do 0,20g.

Pistole je pro zvýšení přesnosti střelby vybavena systémem Shoot-Up, který je pevně nastaven a nelze ho měnit.

Mířidla, která usnadňují míření na cíl jsou v případě tohoto modelu také pevná.

Jištění proti náhodnému výstřelu, tzv. pojistka je zde řešena jako přepínač mezi dvěmi polohami. Přepínač se nachází na pravé straně zbraně nad spouští. Pokud je přepínač blíže ke značení S, zbraň je zajištěná a můžete s ní bezpečně manipulovat. Pro odjištění je zapotřebí přepínač přesunout bíže ke značení F.

Pro výstřel z manuální airsoftové zbraně stačí mít v zásobníku střelivo. Natáhnout závěr pistole. Odjistit ji a stisknout spoušť.

Jako jedna z mála Berett tato 90 TWO ukrývá pod krytkou lištu 22 mm. Můžete ji využít pro montáž svítilny či laseru pod hlaveň zbraně.

Základní parametry: energie střely do 0,5J, celková délka 215 mm, hmotnost 390 g.

 

Balení obsahuje: 

  • Beretta 90 TWO
  • Balení testovacích BB kuliček
  • Návod se záručním listem
  • Kartonová krabička

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Airsoftové pistole
Záruka: 24
Hmotnost: 0.39 kg
? BlowBack: pouze manuálně
Barva: černá
? Režim střelby: semi-auto
Typ zbraně: pistole
Systém pohonu: Manuální
? Typ spouště: single action
Kapacita zásobníku (ks): 15
Celková délka (mm): 215
Montážní lišta: 22 mm
Energie: 0,09 - 0,5 J
Provedení: Syntetic

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

umarex_logo_red

Německý výrobce Umarex zavádí na trh také výrobky pod vlastní značkou Umarex. Nyní se častěji již zobrazuje s novým logem zkráceně UX po vzoru exportu jeho výrobků na americký trh.,

Umarex je německý výrobce vzduchových pistolí, vzduchových pušek, a také výrobce replik zbraní reálné velikosti, včetně airsoftových a CO2 pistolí.

Společnost Umarex je známa svým zaměřením na inovace a vysokou kvalitu v oblasti vzduchových zbraní. Výrobky této značky jsou oblíbené mezi střelci a sběrateli zbraní pro jejich přesnost a realističnost.